BKS Sparta Brodnica 0:9 WKS Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 4:1 Drwęca Golub Dobrzyn

• autor: TrenerEDI11, 2013-07-22 21:56

Najważniejsze wydarzenie dnia, to sparing z Tucholanką 97.

TUCHOLANKA TUCHOLA 97 - Wda Gresta 1:11 ! (0:3)

Dzisiejszy dzień rozpoczeliśmy standardowo:

Rozruch,śniadanko, trening,jeziorko,tenis ziemny no i przyszła długo oczekiwana godzina "0" ,czyli 17:00.

Relacja tekstowa meczu :

- 3 minuta : faulowany Cylc , "Dzezi" uderza z rzutu wolnego , bramkarz gospodarzy sparował piłkę wprost pod nogi "Gufiego" ,który nie zmarnował tej sytuacji, z zimną krwią uderzył w lewe okienko bramki. 1:0 dla Wdy.

- 15 minuta : Cylc nie strzela "sam na sam".

- 16 minuta : Tym razem "Amek" nie wykorzystuje 100 % sytuacji.

- 19 minuta : "Muraś" ratuje nas przed utratą bramki.

- 26 minuta : Kęsik zdobywa bramkę z główki. Asystuje MIsiaszek.

- 30 minuta : Po strzale Kęsika ,"Misiek" nie trafia na pustą bramkę.

- 33 minuta : Błąd bramkarza wykorzystuje bezbłędnie "Cycek" . 3:0 staje się faktem.

- 40 minuta : Podanie "Amka" , tym razem "Kęsior" nie wykorzystuje dogodnej sytuacji.

- doliczony czas gry : "Amek" staje "sam na sam" z bramkarzem. NIestety bramkarz wychodzi z tego pojedynku zwycięsko.

3:0 do przerwy. Mecz toczony w dobrym tempie, jedyny mankament w naszej grze, to mała skutczność.

- 42 minuta :II płowę zacżynamy od mocnego uderzenia. Nasz nowy nabytek "Dzezi" , pakuje na 4:0 .

- 46 minuta : "Yugi" zagrywa znakomitą piłkę do Misiaszka , ale ten trafia w bramkarza.

- 47 minuta : "Amek" wystawia "Miśkowi" ,który strzela na pustą bramkę. 5:0.

- 51 minuta : "Cycek" strzela z 16 metrów w słupek.

- 52 minuta : Po podaniu "Dzeziego" z dystansu bramkę strzela "Muli". 6:0

- 55 minuta : Prostopadłą piłkę od "Dzeziego" dostaje "Cycek" , który lobuje bramkarza . 7:0

- 60 minuta : Gol "Dżemyka" po indywidualnej akcji. 8:0 !

- 70 minuta : Misiaszek podwyższa na 9:0. (bez asysty )

- 74 minuta : "Dzezi" przeprowadza swoją popisową akcję . Mija rywali ,i uderza nie do obrony. 10:0 ! ! !

- 78 minuta : Po błędzie obrony , tracimy bramkę . 10:1.

- 80 minuta : "Dżemek" indywidualną akcją ustala wynik spotkania . Wygrywamy 11:1.

W spotkaniu wystąpili : Murawski,Przesmycki J , Przesmycki P , Kwirant , Ratkowski , Świerczyński , Cylc , Poraziński , Sondej, Misiaszek , Czajkowski , Adamczyk , Kuffel , Kęsik .