BKS Sparta Brodnica 0:9 WKS Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 4:1 Drwęca Golub Dobrzyn
UKS SMS Włocławek 3:0 Lech Rypin

Aktualności

Zwycięska passa trwa

• autor: dragoslav, 2013-05-12 18:48

W dniu dzisiejszym odnieśliśmy 14 zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej. Przeciwnikiem był zespół Unii Janikowo.

Goście już w 2 minucie objęli prowadzenie w meczu. Nasza odpowiedż była jednak bardzo szybka. W 5 minucie po strzale Dawid Cylca, bramkarz wybił piłkę przed siebie. Dobrze ustawiony w polu karny Dawid Poraziński wykonał efektownego "szczupaka" i po uderzeniu głową futbolówka wpadła do bramki. Bardzo dobry mecz rozgrywał "Jarnat". Ptzy jego strzałach bramkarz z Janikowa miał spore problemy z obroną. Sędzia nie uznał też gola, dopatrując się pozycji spalonego.  Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej odsłonie meczu to my jako pierwsi zdobyliśmy bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Dawid Cylc zdboywa bramkę na 2:1. Z prowadzenia cieszyliśmy się zaledwie trzy minuty. Tym razem drużyna gości skutecznie wykonała stały fragment gry z narożnika boiska. Od tego momentu bardzo długo nie mogliśmy znaleźć drogi do bramki gości. Zanosiło się na remis. jednak w końcówce spotkania nasz zespół pokazał charakter i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dawid Cylc dwukrotnie trafił so siatki po podaniach "Dżemyka", dzięki czemu skompletował hattricka i ustalił ostetczny wynik meczu. W 69 minucie arbiter zawodów ponownie nie uznał bramki, odgwizdując spalnego Kacpra Kęsika.

Wda Gresta Świecie - Unia Janikowo 4:2 (1:1)

Skład: Murawski - Pytel (Plutowski), Sondej, Kuffel (Świerczyński), Adamczyk (Kwirant) - Przesmycki (Misiaszek), Góra, Poraziński (Kęsik), Ratkowski (Wietrzykowski) - Cylc, Jarantowicz

Bramki: Cylc x3, Poraziński