BKS Sparta Brodnica 0:9 WKS Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 4:1 Drwęca Golub Dobrzyn

Aktualności

Wda Gresta zwycięża w derbach!

• autor: dragoslav, 2012-04-06 19:44

Na inaugurację rundy wiosennej rozegraliśmy mecz z Wdą/Strażakiem Przechowo.

Obie drużyny miały dziś duży apetyt na wywalczenie kompletu punktów. Mecz jak na derby przystało charakteryzował się twardą, ostrą grą. Nikt nie odstawiał nogi i sędzia wielokrotnie korzystał z gwizdka. Wynik spotkania otworzyła nasza ekipa. Po faulu w polu karnym na Dawidzie Cylcu, jedenastkę na gola zamienił stały egzekutor - Karol Murawski. Wyrównująca bramka dla Strażaka również padła po strzale z rzutu karnego. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej części spotkania obraz gry nie zmienił się, a gra jeszcze bardziej zaostrzyła się. W 50 minucie meczu Wojtek Ratkowski znakomicie dograł do Alana Byrtka, a ten nie zmarnował okazji i umieścił piłkę w siatce. Chwilę później "Gufi" zaliczył drugą asystę. Tym razem po jego podaniu na listę strzelców wpisał się Dawid Cylc.

Wda Gresta utrzymała wynik spotkania do końca meczu i odniosła bardzo cenne zwycięstwo.

Po raz pierwszy w kadrze meczowej znaleźli się Szymon Adamczyk oraz Kamil Rakowski.

Dzisiejszy wynik cała drużyna dedykuje Karolowi Plutowskiemu, który obchodzi dziś urodziny.

WSZYTSKIEGO NAJ KARI !!!

Po zakończonym meczu nasza ekipa podziękowała w szatni trenerowi Wojtkowi Sarneckiemu za zaangażowanie i poświęcony nam czas oraz wręczyła szkoleniowcowi upominek.